Creatick › Realizacje › Fabexpo

FABEXPO


Dla FABEXPO – firmy zajmującej się organizowaniem targów i konferencji z Warszawy – wdrożylismy zupełnie nowy, responsywny i dwujęzyczny serwis internetowy.

Creatick › Realizacje › Fabexpo

"Creatick stworzyło stronę FABEXPO w pełni rozumiejąc nasze potrzeby i oczekiwania. Otrzymaliśmy kompletny produkt, doskonale obrazujący to kim jesteśmy i jak chcemy kształtować nasz wizerunek. Co więcej, każdej dobrej współpracy liczy się chęć działania, kreatywność i profesjonalizm - wszystko to znaleźliśmy w Creatick. Zdecydowanie polecamy!"

Fabian Siubiak

FABEXPO

Kluczowe cechy projektu


Nasz projekt spełnia trzy podstawowe warunki, które stanowią gwarancję dobrze wykonanej pracy.

Responsywny

Serwis przystosowany jest do poprawnego wyświetlania na ekranach różnej wielkości. Strona jest w stanie skalować swoją szerokość i dostosowywać się do konkretnej wielkości wyświetlacza.

Optymalny

Strona została zoptymalizowana pod wymagania wyszukiwarek internetowych (SEO), a także pod zachowania użytkowników. Oba rodzaje optymalizacji mają na celu poprawę całej struktury witryny.

Elastyczny

Strona została wdrożona w oparciu o najnowocześniejszy system zarządzania treścią (CMS) WordPress, co pozwala użytkownikowi na szybką i bezproblemową aktualizację zawartości.