Creatick to doświadczeni i kreatywni ludzie z pasją, dla których priorytetem jest zrozumienie Twoich potrzeb.

O nas


Witamy w Creatick! Jesteśmy agencją interaktywną, która pomoże Ci zaistnieć w sieci. Tworzymy idee, które budują wyjątkowe doświadczenia związane z Twoją marką. Jakość naszych usług i dbałość o każdy detal w projektowaniu stawiamy na pierwszym miejscu. Praca to dla nas pasja.

Wierzymy w siłę pięknych, perfekcyjnych projektów i przywiązujemy dużą wagę do szczegółów. Projektujemy tak, aby wszyscy nasi Klienci byli postrzegani jako mistrzowie w swojej branży.

Pracujemy zdalnie z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań i technologii, umożliwiając bezproblemową i otwartą komunikację z Klientem. Wspieramy i współpracujemy, słuchamy, doradzamy i odradzamy. Naszą ambicją jest stworzenie z Klientem przyjacielskiej relacji.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, które są odzwierciedleniem uczciwych i przejrzystych warunków współpracy. Stale poszerzamy nasze horyzonty, aby skutecznie wypełniać naszą obietnicę.

Prowadząc bloga z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą, pomysłami i zdobytymi doświadczeniami. Przystępnie, przejrzyście, konkretnie.

ODWIEDŹ NASZ BLOG

Nasze wartości i atuty


Wartości, którymi się kierujemy są solidnym fundamentem wszystkich naszych zamierzeń i działań. To także nasze największe atuty, z których jesteśmy najbardziej dumni.

Pasja

Wszystkie nasze projekty rodzą się z zapału i miłości do tego, co robimy. Dzięki temu, wciąż mobilizujemy siebie do nieustającego rozwoju. Dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym.

Perfekcja

To, co wyróżnia nas na tle innych firm, to perfekcja w każdym calu. Przywiązanie do detalu i dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, to nie tylko objaw nerwicy natręctw – to nasza obietnica.

Uczciwość

W kontaktach z klientem wykazujemy się najwyższymi standardami etyki biznesowej. Przejrzystość, odpowiedzialność i uczciwość to nasze priorytety. Dotrzymujemy danego słowa!

Szacunek

Naszą reputację budujemy poprzez wzajemny szacunek i zaufanie, które stanowią podstawę naszej współpracy. Rozmawiamy otwarcie, cenimy odmienne opinie, rozumiemy Twoje potrzeby.


Referencje


Jak zmierzyć profesjonalizm firmy, od której będzie zależał Twój marketingowy sukces? Czy liczyć wykonane projekty? A może kierować się ceną? My uważamy, że o jakości świadczą słowa – słowa zadowolonych klientów, którzy dają dobre świadectwo naszej pracy.

Wciąż doskonalimy nasze umiejętności, uczestniczymy w konferencjach i spotkaniach branżowych. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami.

SPOTKAJMY SIĘ

Jak pracujemy?


Korzystamy z najlepszych technologii i najnowcześniejszych rozwiązań.

Creatick › Narzędzia i technologie
Creatick › Narzędzia i technologie